O spółce

Wraz z rozwojem gospodarczym Polski coraz częściej nawiązujecie Państwo kontakty z kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi. Stwarza to możliwości uzyskania dochodów, ale jednocześnie jest obarczone wieloma ryzykami handlowymi.

Wynika to z faktu, że poszczególne firmy posiadają nie tylko zalety, o których czytamy na coraz to ładniejszych stronach internetowych, eleganckich folderach reklamowych, lecz również wady związane między innymi z brakiem płynności finansowej, nierzetelną obsługą dostaw czy projektów inwestycyjnych.

Sposobem eliminacji ryzyka w obrocie towarowo - usługowym jest właściwy dobór partnerów handlowych, należyte sprecyzowanie klauzul kontraktowych czy też stosowanie takich form płatności, które gwarantują prawidłowy przebieg transakcji.

Naszą ofertę opieramy na współpracy niezależnych i doświadczonych doradców. Mając na uwadze Państwa interes dopasowujemy kadrę specjalistów do konkretnych projektów i dzięki temu cena naszych usług jest zawsze konkurencyjna. Punktem wyjścia jest zaspokajanie indywidualnych oczekiwań naszych klientów i efektywne rozwiązywanie ich problemów. Nasi doradcy i partnerzy posiadają, solidne podstawy aby jak najbardziej przysłużyć się rozwojowi Państwa firmy.

Nasza oferta obejmuje:
•    handel maszynami i urządzeniami dla przemysłu górniczego
•    uczestniczymy w projektach dotyczących budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego
•    uczestnictwo w projektach dotyczących branży kolejowej, energetycznej

Dodatkowo Benefit-Business dzięki zdobytemu doświadczeniu w działaniach operacyjnych ze swoimi kontrahentami z różnych gałęzi przemysłu, zajmuje się propagowaniem nowych technologii oraz rozwiązań technicznych, mających zastosowanie w takich branżach jak energetyka, górnictwo, kolejnictwo, budownictwo lokując swoją pozycję na miejscu operatora projektu. Dzięki temu możemy zagwarantować profesjonalną obsługę przedsięwzięć oraz gwarancję bezpieczeństwa dla uczestników projektów.


Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy